Aeroporti i Stambollit fiton për të dytën herë çmimin e rëndësishëm

Written by on 10/07/2021

Këshilli Ndërkombëtar i Aeroporteve ka njoftuar se Aeroporti i Stambollit është aeroporti i parë në botë që riakreditohet për të dytën herë, si aeroporti më i sigurt sepse nuk u cënon shëndetin pasagjerëve të saj. Nxitja e besimit në udhëtimet ajrore do të jetë thelbësore për rimëkëmbjen e qëndrueshme të turizmit.

Për këtë arsye, ekipi i Aeroportit të Stambollit është përgëzuar për çmimin pasi u ka demonstruar pasagjerëve se shëndeti dhe siguria e tyre është një përparësi thelbësore./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background