Aeroportet me pamjen me te bukur ne bote!

Written by on 14/04/2018

Aeroportet me pamjen me te bukur ne bote!

 

I rrethuar nga kodra te gjelbra dhe nga ujerat e kristalta te Oqeanit Atlantik, Aeroporti Donegal i Irlandes, eshte cilesuar ai me pamjen me mbreselenese te natyres nga te gjithe aeroportet ne bote.Sipas nje sondazhi te kryer nga PrivateFly, aeroporti Donegal i Irlandes u vleresua i pari ne kete liste. I dyti renditet Aeroporti i Barras ne Skoci, i ndjekur nga aeroporti i Nices ne France, ai i Queenstown ne Zelanden e Re, Aeroporti i Sabas ne Hollande, i Orlandos, i Torontos dhe aeroporti i Miamit ne SHBA.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist