Abu Dhabi pret 5.5 milione turiste kete vit!

Written by on 30/03/2018

Abu Dhabi pret 5.5 milione turiste kete vit

Abu Dhabi synon qe brenda ketij viti te arrije 5.5 milione turiste ne hotelet vendase. Departamenti i Turizmit dhe Kultures ne kryeqytetin e Emirateve deklaroi se pritet qe fitimet ne kete industri te arrijne ne 2 miliard dollare kete vit. Vec turizmit kulturor, edhe rritja e numrit te krocerave qe vizitojne Abu Dhabin ka kontribuar ne rritjen e sektorit ne kete destinacion.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist