Abu Dhabi, 3 muaj fantastik ne turizem!

Written by on 10/04/2018

2018 ka nisur dhe po vijon mire per sektorin turistik ne Abu Dhabi. Sipas te dhenave te autoriteteve te turizmit vetem gjate 3 muajve te pare te vitit jane shenuar 1 milione turiste te huaj. Aktualisht ky destinacion po punon me shume per infrastrukturen pritese per vizitoret duke ofruar me shume se 30 mije dhoma te gatshme per pushuesit dhe duke zgjeruar lidhjet ajrore me shume destinacione nderkombetare.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist