840 ura ne France te amortizuara!

Written by on 20/08/2018

 

Nje auditim ndaj qeverise franceze ka dale me perfundimin se 840 ura franceze kane demtime shume serioze dhe kercenojne shembjen. Presidenti francez Emmanuel Macron ka premtuar nje infrastrukture te re, por presioni eshte rritur pas tragjedise ne Gjenova te Italise, ku nga shembja e ures Morandi shkaktoi 43 persona te vdekur. Auditimi i fundit i bere per urat ne France tregoi se nga 12,000 ura ne France, cdo e treta ka nevoje per riparim.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist