8 vendet e para që kanë nxjerrë certifikatat e vaksinimit

Written by on 10/06/2021

Tetë vende po nxjerrin certifikatën e vaksinimit të BE-së. Këto shtete janë Bullgaria, Danimarka, Greqia, Kroacia, Lituania, Polonia, Spanja dhe Republika Çeke. Më shumë se një milion qytetarë në Bashkimin Evropian kanë ndërkohë një çertifikatë digjitale të vaksinimit.

Ajo do t’i bëjë më të lehta dhe më të sigurta udhëtimet, veçanërisht gjatë sezonit të verës./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background