8 ushqime qe ju sjellin gezim!

Written by on 06/12/2018

Ndiheni te pafuqishem, te trishtuar dhe aspak te motivuar? Kjo eshte dhe koha qe duhet te ndryshoni menyren e te ushqyerit dhe te perdorni  keto 8 ushqime qe do ju sjellin gezim dhe largojne stresin dhe rritin humorin tuaj. Bananet jane ideale kur ndiheni te stresuar apo i lodhur. Asparagu i shijshem dhe i lehte per t’u gatuar ne rastet kur jeni ne fund te energjive. Rrushi, ju ndihmon kur jeni te trishtuar.Gruri, me siguri do mendoni se do ju shendoshe, por provoni te hani buke te bere krejtesisht nga gruri dhe do te vereni se çdo gje do te shkoje me mire. Midhjet mund t’ju sjellin menjehere buzeqeshjen dhe nuk eshte nevoja te shkoni ne restorant, mund t’i konsumoni ato edhe kur jeni ne shtepi.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist