7 fluturime të konfirmuara për sot nga Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”

Written by on 23/03/2021

Këtë të martë Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ka konfirmuar 7 fluturime. Disa nga destinacionet kryesore janë Stambolli, Dortmundi, Frankfurti, Milano dhe Bolonja.

Tirana Airport Bus - how to get to and from the airport

Përpara çdo udhëtimi pasagjerët duhet të kontaktojnë shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat vijojnë të jenë të detyrueshme./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background