6 orë pa rrjete sociale, ende nuk dihet shkaku i vërtetë!

Written by on 05/10/2021

Ditën e djeshme rreth orës 5 të pasdites rrjetet sociale më të përdorura në botë, ‘Facebook’, Instagram’ dhe ‘ËhatsApp’ ndaluan së punuari njëkohësisht. Problemet prekën përdoruesit në të gjithë vendet e botës, ndërkohë që të treja platformat kanë mbi 3 miliardë përdorues aktivë.

Pjesa më e madhe e tyre iu drejtuan plaftormave të tjera veçanërisht Tëitterit. Aktualisht rrjetet sociale i janë rikthyer normalitetit, ndërkohë që ende nuk ka një arsye zyrtare për rënien e tyre prej rreth 6 orësh./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background