50 GB internet dhuratë nëse vaksinohesh!

Written by on 01/10/2021

Me qëllim për të vaksinuar të rinjtë, Greqia ka ndërmarrë një nisëm të pazakontë. Vendi do të dhurojë  50 GB internet për çdo person që pranon të vaksinohet nga mosha 15-17 vjeç. Ky shërbim do të jetë i disponueshëm për të rinjtë nga 11 tetori dhe do të ketë vleshmëri 5 muaj pas aktivizimit të tij.

Shërbimi do të ofrohet për të rinjtë që kanë marrë të dyja ose edhe një dozë të vaksinës anti-Covid. Ata mund të përdorin çdo muaj nga 10 GB./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist