5 fluturimet e konfirmuara për këtë të martë nga TIA

Written by on 16/02/2021

Këtë të martë Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ka konfimuar vetëm 5 fluturime. Stamboll vajtje-ardhje, Frankfurt, Dortmund dhe Milano janë destinacionet kryesore ndërkohë që lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit evropianë dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhëtimit, sipas vendeve pritëse.

 

Image result for tirana international airport

 

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist