5 destinacionet me te preferuara te kesaj vere

Written by on 21/04/2018

5 destinacionet me te preferuara te kesaj vere

Kompania Global Hotelbands me qender ne Spanje ka publikuar listen e 5 destinacioneve me numrin me te madh te prenotimeve nga turistet per pushimet e kesaj vere. Ato jane Spanja, Greqia, Turqia , Italia dhe Portugalia. Greqia dhe Turqia jane destinacionet qe po tregojne zhvillimin me te shpejte ne tregun turistik ne aspektin e prenotimit te hoteleve. Per pushimet ne periudhen maj shtator qe perkon dhe sezoni veror i ketij viti numri i rezervimeve per destinacionin Spanje nga turistet nderkombetar eshte rritur me gati 23% me shume se viti i kaluar duke e kthyer ate ne destinacionin me te preferuar te kesaj vere.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist