19 fluturimet e konfirmuara nga Aeroporti Nënë Tereza

Written by on 12/02/2021

Këtë të premte Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ka konfirmuar 19 fluturime. Ndër destinacionet kryesore vazhdojnë të jenë Stambolli, Venecia, Frankfurti,Bolonja,Stambolli,Milano, Bergamo dhe Beogradi. Përpara çdo udhëtimi pasagjerët duhet të kontaktojnë shtetet pritëse për rregullat e karantinës pasi këto të fundit janë në ndryshim të vazhdueshëm. Vendosja e maskës dhe respektimi i protokolleve të higjienës, vazhdon të jetë i detyrueshëm.


Current track

Title

Artist

Background