1 muaj para afatit, shtetet lëshojnë pasaportat e para të udhëtimeve

Written by on 02/06/2021

Prej ditës së djeshme Bullgaria, Çekia, Danimarka, Gjermania, Greqia, Kroacia dhe Polonia kanë filluar lëshimin e certifikatave të para të COVID-19 për udhëtimet. Sipas një njoftimi për shtyp të Komisionit të BE-së më shumë vende do të bashkohen me sistemin në ditët dhe javët e ardhshme.

 

Qytetarët e BE-së janë në pritje të udhëtimeve dhe ata duan ta bëjnë këtë në mënyrë të sigurt./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist