Londra, ne krye te destinacioneve e te preferuara kete fundvit per europianet

Written by on 10/12/2018

Londra, ne krye te destinacioneve e te preferuara kete fundvit per europianet

Websiti turistik italian Venere.com ka bere nje studim ne lidhje me tendencat e rezervimeve te turisteve europiane per destinacionet e ketij fundviti. Londra mbizoteron ne kerkesat e turisteve europiane per te kaluar festen e nderrimit te viteve i ndjekur nga Roma, Praga dhe Parisi. Ky i fundit ka humbur terren  nga trazirat e javeve te fundit ne saje te protestave te “jelekeve te verdhe”. Sipas ketij studimi Barcelona, Mynihu dhe Berlini kompletojne listen e destinacioneve me te preferuara te turisteve europiane per kete periudhe.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist