Zjarr në aeroport, anullohen disa nga fluturimet!

Written by on 16/01/2020

Një zjarr ka shpërthyer në aeroportin Alicante në Spanjë, duke shkaktuar edhe anullimin e disa fluturimeve. Qindra pasagjerë dhe stafi janë larguar me shpejtësi nga ndërtesa pas flakëve.  Një zëdhënës i aeroportit ka konfirmuar se një pjesë e çatisë së terminalit ishte përfshirë nga zjarri, megjithatë flakët kanë nisur në zyrat e poshtme. Deri tani janë anulluar katër fluturime, tre në Murica dhe një në Valencia.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background