Zjarr i madh në portin e Ankonës në Itali

Written by on 16/09/2020

Mesnatën e kaluar një zjarr i përmasave të mëdha ka shpërthyer në zonën e portit të Ankonës në Itali. Sipas mediave italiane, flakët filluan rreth 35 minuta pas mesnatës duke vënë menjëherë në lëvizje 16 skuadra zjarrfikësish. Deri më tani autoriteteve, nuk është raportuar asnjë viktimë apo të lënduar nga flakët, ndërkohë që janë mbyllur për çështje sigurie shkollat, universitetet, parqet dhe mjediset sportive në natyrë.


Current track

Title

Artist

Background