Zbulohet specia më e rrallë kësaj dekade!

Written by on 12/10/2019

Në Tajlandë janë gjetur fosile të dinozaurit me dhëmbë të ngjashëm me ato të një peshkaqeni. Sipas studiuesve, fosili i përket një dinozauri që ka jetuar para më shumë se 100 milion vitesh. Zbulimi është një ndër më të rrallët dhe më të rëndësishmit e kësaj dekade.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background