Niko Komani ne “Who Is It?” with Mr X …

Written by on 21/11/2018

NIKO KOMANI NE WHO IS IT ? : MUND TE JEM I DHUNSHEM KUR SHOH FENOMENE BULLIZMI.

Mbrëmjen që lamë pas, startoi programi më i ri në “Radio Travel”. I mbuluar me mister dhe enigmë në orën ë9:00, prezantuesi misterioz I këtij radio-shoë paralajmëroi se pas pak do ti bashkohej një i ftuar specail. Fillimisht ai mbërriti i maskuar por me pas, zbuloi identitetin e tij të vërtetë. Niko Komani ishte personazhi që fshihej pas maskes në premierën e “Who Is It ?”.

Stilisti I njohur foli në Radio Travel rreth jetës së tij personale dhe profesionale. Teksa u pyet nga moderatori misterioz për periudhën e tij të qëndrimit në Greqi, ai u shpreh se fillimisht, njesoj si shumica  kishte vuajtur fenomenin e bullizmit. Niko u shpreh se tashmë ai mund të jetë I aftë të kthehet dhe  në nje person të dhunshëm, në rast se e sheh këtë fenomen tek të tjeret.Ai  më pas shtoi se nuk do të tolerojë më askënd që ngre dorën ose zërin kundrejt një personi tjëeter vetëm për faktin se nuk e pelqen.

“Who is it” do të rikthehet sërisht të premten në Radio Travel me një tjetër personazh misterioz.

Tagged as

Current track

Title

Artist

Background