Vala e të nxehtit do të zbresë në Mesdhe!

Written by on 29/06/2020

Shërbimi Metereologjik ka bërë të ditur se ditët në vazhdim do të kenë orë të gjata plot me diell dhe zonat bregdetare dhe të ulëta, ndërsa në zonat malore pritet të ketë reshje shiu.Mesdheu do të ketë një valë të nxehti afrikan që do të sjellë me vete temperatura të larta dhe zagushi. Sipas parashikimeve, era do të mbizotërojë veriperëndim dhe jugperëndim, e lehtë e mesatare në bregdet, duke sjellë dallgëzim të forcës 2 ballë.


Current track

Title

Artist

Background