Turkish Airlines ofron tur falas per pasagjeret tranzit ne Stamboll!

Written by on 17/05/2018

Turkish Airlines merr nje nisem te re per pasagjeret e saj duke shtuar sherbimet ne favor te tyre. Per pasagjeret te cilet jane tranzit ne Stamboll nga 6 ne 24 ore kompania ajrore turke ofron nje pakete “touristanbul” falas. Paketa lejon keto pasagjere te bejne nje ture pa pagese ne disa prej atraksioneve me te famshme te Stambollit ne kohen qe qendrojne tranzit atje si dhe te njihet me kulinarine e famshme turke. Disa prej ketyre atraksioneve jane Pallati Topkapi, Xhamia Sulltan Ahmet, Agia Sophia, Grand Bazaar, Gallata Tower, Dolmabahce Palace e shume te tjera. Turkish Airlines aktualisht ofron fluturime ne 302 qytete ne 121 vende ne te gjithe boten.

 


 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Radio Travel

Radio Travel

Current track
TITLE
ARTIST

Background