Travel Rock’s going Untuned

Written by on 14/12/2018

Live interview with William Fergusson from Untuned


Ne Travel Rock, te merkuren ishte ne nje interviste live kantautori amerikan William Ferguson! Virtuoz ne muzike, ai luan kitarre dhe po ashtu kendon ne banden “The Untuned”, te cilen e themeloi pak vite perpara! Deri tani numeron 29 kenge dhe 2 albume! Eksperimentues ne zhanre, po punon per albumin e ri te cilin do ta publikoje ne 2019

Tagged as

Current track

Title

Artist

Background