Transformimi i garderobes sipas blogeres Rina Kuqo

Written by on 13/04/2020

Emisioni i mbremjes ne Premium Channel dhe Radio Travel solli ne nje interviste live disa këshilla nga blogere Rina Kuqo për të ndryshuar dhe organizuar garderobën tuaj në ditët e vetëizolimit. Rina na tregoi që këto ditë për të kanë qënë frymëzim dhe koha i ka shërbyer për të takuar familjen e saj dhe të zbulojë forma të reja për ta quajtur këtë periudhë produktive. Ndiqni  intervisten e plote :


Current track

Title

Artist

Background