The Rock flet per betejen me depresionin ! 

Written by on 25/05/2018

Dy javë më parë ai u bë baba për herë të tretë e gjithashtu zbuloi të vërtetën tronditëse të jetës së tij ku ka parë mamanë teksa tentonte të vetëvritej.

Duket se Dwayne Johnson në jetën reale nuk ka asgjë të ngjashme me ‘The Rock’ dhe është shumë i lumtur për këtë fakt. Në një intervistë të dhënë së fundmi aktori dhe ylli i “WWE” ka rrëfyer se kur ishte i ri vuante nga depresioni.

Ai u shpreh se është e rëndësishme për të gjithë të rinjtë që të flasin për gjendjen e tyre të brendshme dhe nëse janë në depresion ta ndajnë vuajtjen e tyre me njerëzit e zemrës.


Current track

Title

Artist

Background