Te kendosh “Per ty Shqiperi” Live ne Mix & Shake tenori i talentuar Gerald Murrja

Written by on 13/04/2020

Tenori i ri dhe i talentuar, Gerald Murrja zgjodhi që këto ditë të risjellë “Për ty  Shqipëri” si dhe na tregoi që pas karantinës do të vazhdojë rrugëtimin e tij muzikor në shtetin gjerman për të plotësuar edhe formimin e tij artistik.

Subscribe kanalin tone ne youtube dhe ndiqni videon e plote


Current track

Title

Artist

Background