Donald Dervishi: “Jeta ime në Kajro të Egjiptit”!

I ftuar sot në mëngjes në emisionin “Boeing 104.6” në Premium Channel dhe Radio Travel ishte Donald Dervishi, mësuesi nga Therepele në Skrapar, që prej 5 muajsh jeton dhe punon në Egjipt. Ai ka përfunduar studimet për gjuhë dhe letërsi shqipe dhe është bërë i njohur në spektaklin Big Brother apo në nismat që bën […]


Current track

Title

Artist

Background