Brukseli

Brukseli ka arritur te zere vendin e dyte ne nje studim te Unionit te Shoqatave Nderkombetare si destinacioni me i mire per organizimin e konferencave. Vendin e pare ne kete aspekt e ka zene Singapori per shkak te numrit te madh te konventave, kongreseve dhe konferencave qe mbahen nga organizues te mbare botes. Te tjera […]


Current track

Title

Artist

Background