Big In Tour

“Elita 5”, grupi legjendar i muzikes rock do te mbaje nje koncert ne Tirane tek Amfiteatri i Liqenit Artificial me date 7 shtator. I ftuar ne studion e Radio Travel, z.Arian Sukniqi , Drejtori Artistik i Amfiteatrit na zbuloi disa nga detajet e koncertit qe po pritet me interes te madh dhe padurim nga fansat [...]

Current track

Title

Artist

Background