Supershorteu i ketij viti nga Ecomarket!

Written by on 11/12/2018

Sot ne “Travel Club” kishim te ftuar Menaxheren e AIBA Group, Znj Bora Cepeli e cila foli per ofertat e shumta qe kompanite e ketij grupi ofrojne kete fundvit.

Vemendja kryesore u perqendrua tek Shorteu i Madh i 12 Janarit ne Ecomarket i cili ben pjese te gjithe ata qe bejne te pakten 1.000 Leke blerje ne te gjitha pikat Ecomarket ne Shqiperi gjate festave.

Shorteu do te hidhet me 12 Janar 2019 ne piken me te re Ecomarket ne Rrugen “Robert Shvarc” ne Tirane

Cmimi i pare fiton nje FIAT Bravo te 2018es dhe dhjetra cmime te tjera per fatlumet e tjere duke filluar nga Smartphone, Televizore Smart e shume artikuj te tjere.

Kantina e Veres DUKA ju mirepret per te kaluar nje fundjave ndryshe nen degustimin e Vererave te prodhuar nga vreshtat ne Ishem buze liqenit ku mund te shijoni edhe nje peisazh fantastik!

Ecomarket dhuron nje shporte me produktet e saj per degjuesin e Radio Travel qe do te shpallet fitues i konkursit tone me teme “Fotoja me e bukur e bere gjate festave ne vite” i cili do te shpallet me date 24 Dhjetor ne Emisionin “Travel Club”


Current track

Title

Artist

Background