Stuhi e fuqishme në 18 shtator, ja çfarë pasojash pritet të ketë në Shqipëri

Written by on 16/09/2020

Më 18 shtator meteorologët kanë parashikuar një stuhi të fuqishme që do të prekë zonat mesdhetare. Stuhia tropikale pritet të sjellë era të forta deri në 200 km/h dhe rrebeshe shiu. Fatmirësisht, sipas Meteoalb Shqipëria mbetet në periferi të kësaj stuhie duke sjellë vetëm rrebeshe shiu dhe forcim të erës deri në 45 Km/h.


Current track

Title

Artist

Background