Specialisti i kafes, Mario Butsi na solli ne nje lidhje te drejtperdrejte me Mix & Shake, receten e tij per koktejlet me kafe

Written by on 13/04/2020

Mario Butsi, barista dhe specialist i njohur I kafes solli në Mix & Shake një recetë koktejli ndryshe për të na treguar alternativat që kemi për një pijë mbrëmjeje ku përfshihet dhe kafja. Mario gjithashtu pohoi se konsumimi i kafes turke është mundësi e mirë për të zëvendësuar ekspresin me të cilin ishim mësuar. Ndiqni intervisten live, mund te provoni edhe ju të beni dicka speciale.


Current track

Title

Artist

Background