Shqipëria prezantohet në Bruksel!

Written by on 19/02/2020

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit,Blendi Klosi ndodhet në Bruksel për të prezantuar Shqipërinë turistike dhe si pjesë të Green Deal me Bashkimin  Europian. Ministri gjatë qëndrimit në Bruksel ka marrë pjesë në pritjen e Komisioneres për reformat për kohezionin bashkë Elisa Ferrara, bashkë me homologë e kolegë europianë.”Nisim sot serinë e takimeve me Komisionin dhe Parlamentin Europian me synimin  e afrimit me politikat dhe projektet dhe programet e Bashkimit Europian në fushën  e turizmit dhe mjedisit”, ka shkruar ministri Klosi në profilin e tij në “Facebook”.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background