Rusia 2018

Scheduled on

Tagged as:
 

“Rusia 2018” eshte nje emision radiofonik ne Radio Travel ku degjuesit telefonojne cdo dite nga ora 12’00-14’00 ne nr 0694000102 per te dhene parashikimet e tyre per ndeshjet e kampionatit boteror.

NE fund te kampionatit me date 15 Korrik, telefonuesi qe ka dhene me shume parashikime te sakta, fiton 1 jave pushime FALAS All Inclusive ne Haydarpasha Palace me 5 yje ne zonen e Alanyas ne Antalya

Pjesmarresi i cili ka marre me shume LIKE ne share-in e ketij postimi (ose te faqes se RadioTravel ne facebook) ne profilin e tij ne Facebook perfiton 3 pike Bonus ne fund te gares te cilat mund te jene vendmtare per te dale fitues ne lojen tone.

Ketu me poshte ne rradhe jane shenuar te gjithe telefonuesit e lojes sone me te gjitha parashikimet qe ata kane dhene

Gjithashtu me poshte jane renditur edhe te gjitha emisionet audio te regjistruara dite pas dite.

Radio Travel fton te gjithe degjuesit e saj te behen pjese e lojes sone dhe Ju uron Fat.


Read more

Podcast of previous episodes


Related news


Current track

Title

Artist

Background