Pop Sugar

Cdo te Shtune ora 10'00 am

Scheduled on

Saturday 10:05 12:00

"Pop Sugar" Te Shtunen ora 10'00am

Tagged as: , , , ,
Pop Sugar eshte nje emision argetues Live i cili vjen per degjuesit cdo fundjave te Shtune ora 10'00-12'00 

Pop Sugar sjell te gjithe pjesen rose te Show Bizzit shqiptar ne studion e Radio Travel LIVE

Personazhe te njohur te Show Bizzit, kengetare artiste me gjithe krijimtarine dhe pjesen roze qe rrethon jeten e tyre aristike por edhe te perditshme vijne te rrefehen dhe "ngacmohen" ne studio nga gazetari i show bizzit Ronaldo Sharka dhe Ksenja Shoshaj

Pop Sugar eshte nje emision argetues Live i cili vjen per degjuesit cdo fundjave te Shtune ora 10’00-12’00 

Pop Sugar sjell te gjithe pjesen rose te Show Bizzit shqiptar ne studion e Radio Travel LIVE

Personazhe te njohur te Show Bizzit, kengetare artiste me gjithe krijimtarine dhe pjesen roze qe rrethon jeten e tyre aristike por edhe te perditshme vijne te rrefehen dhe “ngacmohen” ne studio nga gazetari i show bizzit Ronaldo Sharka


Read more

Podcast of previous episodes


Related news


Pop Sugar team

Sorry, there is nothing for the moment.

Radio Travel

Radio Travel

Current track
TITLE
ARTIST

Background