Destination Sport

mundesuar nga Easy Pay

Scheduled on

"Destination Sport" Te Dielen ora 15'00

Tagged as: , ,
Destination Sport eshte emisioni sportiv i se dieles ne Radio Travel

Rezultatet e ndeshjeve kryesore te ndeshjeve te luajtura dhe komente mbi ndeshjet qe po luhen Live gjate transmetimit te emisionit.

Lojra dhe kuice telefonike me degjuesit per te fituar cmime te ndryshme te dhuruara nga sponsoret e emisionit

Destination Sport eshte emisioni sportiv i se dieles ne Radio Travel

Rezultatet e ndeshjeve kryesore te ndeshjeve te luajtura dhe komente mbi ndeshjet qe po luhen Live gjate transmetimit te emisionit.

Lojra dhe kuice telefonike me degjuesit per te fituar cmime te ndryshme te dhuruara nga sponsoret e emisionit

Destination Sport transmetohet cdo te diele ora 15’00-17’00


Read more

Current track

Title

Artist

Background