Sentido Turan Prince prezanton ofertat me te mira per 2019 ne Vas Tour Workshop

Written by on 03/05/2019

Ne eventin e organizuar sot nga Vas Tour Operator, ku marrin pjese perfaqesues te hoteleve nga vende te ndryshme te botes, nje vend te rendesishem ze edhe atraksioni me I madh turistik veror per Shqiperine, Turqia.
Ne kuader te bashkepunimit te Vas Tour Operator me Resortet me te mira te Antalias ndodhen ne Shqiperi perfaqesuesit e ketyre Resorteve , te cilet do te prezantojne per turistet shqiptare ofertat me te mira te ketij sezoni.
Kemi mundur te shkepusim per nje interviste te shkurter me Radio Travel, z.Selcuk Yamac, Sales and Marketing Manager Nga Sentido Turan Prince Resort ne Side, I cili shprehet se te punosh me Vas Group eshte gjithmone kenaqesi dhe sukses.
Hoteli Sentido Turan Prince ndodhet ne Side dhe eshte resort me concept familjar.
Pervec pishinave dhe aquaparqeve ky resort ofron per te gjithe pushuesit nje vije bregdetare magjepese. Ushqimi qe ofrohet ne kete resort eshte totalisht Bio dhe pervec ushqimit tradicional ofrohet sherbim A la Carte ne restorantet e specializuara per ushqim Mexican, kinez dhe mesdhetar.
z. Yamac fton te gjithe pushuesit shqiptare te planifikojne heret pushimet e tyre dhe te rezervojne sa me shpejt ne menyre qe te perfitojne cmime sa me te mira

https://web.facebook.com/vastouroperator/videos/426657797904918/


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background