Samsung vjen me një surprizë në 5 gusht!

Written by on 09/07/2020

Pajisjet e gjigandit të teknologjisë “Samsung” janë gjithmonë gati për të qëndruar në kontakt me gjërat që kanë më shumë rëndësi . Eventi virtual “Galaxy Unpacked” për eksplorimin e ekosistemit të fundit të pajisjeve Galaxy ju fton të bashkoheni për të krijuar lidhje domethënëse dhe për të qëndruar produktivë në një botë që ndryshon. Në 5 gusht eventi do të jetë drejtpërdrejt në Samsung.com në orën 16.00 dhe në linkun e Newsroom.


Current track

Title

Artist

Background