Reshjet apokaliptike mbërthejnë Europën, anije për të shpëtuar qytetarët!

Written by on 09/11/2019

Një pjesë e mirë e Britanisë së Madhe është përfshirë nga përmbytjet e mëdha, teksa mijëra shtëpi dhe makina kanë përfunduar nën ujë dhe qytetarët janë evakuar nga banesat. Shumë njerëz i kanë cilësuar reshjet e vazhdueshme si biblike. Zjarrfikësit kanë përdorur anije për të shpëtuar blerësit në disa qendra tregtare, pas përmbytjeve masive.


Current track

Title

Artist

Background