Who Is It? … me Mr X & stilistin Niko Komani

Who Is It?

Who Is It?Gjeje kushte eshte ne Radio Travel?Telefono ne 0694000102

Publiée par Radio Travel sur Mardi 20 novembre 2018

Emisioni enigmatik I mbremjes ne Radio Travel

Nen moderimin e nje personazhi te njohur mediatik por qe do te moderoje i maskuar, “Who Is It” do tju ftoje te zbuloni identitetin e nje personazhi te njohur VIP nepermjet

pyetjeve te drejtperdrejta apo indirekte nga moderatori.

Intervista me personazhin VIP rreth deshirave dhe hobi-t e tij do te ngjalle kureshtjen tuaj per te zbuluar identitetin e vertete te personazhit te ftuar

Muzika dhe stili I jetes i viteve 70-80-90 do te jene vija melodike e emisionit dhe e temave qe do te dikutohen gjate tij

Cdo te Marte dhe te Premte ora 19’00 – 21’00 Gjeni “Kush eshte?!” ne Radio Travel?!

 

Current track

Title

Artist

Background