“Weekend Lovers” – Pushimet familjare – Cfare te zgjedhim.

"Weekend Lovers" Pushimet familjare

"Weekend Lovers" Pushimet familjareA eshte Antalya destinacioni me i mire i pushimeve familjare?Jemi Live me sugjerimet nga Vas Tour

Publiée par Radio Travel sur Samedi 14 avril 2018

Sot ne “Weekend Lovers” folem per pushimet familjare

Te ftuar ne studio kishim Tatjanen nga departamenti i rezervimeve te Vas Tour. operatori me i madh i pushimeve ne Shqiperi e cila na beri sugjerimet e saj.

Antalya mbetet destinacioni kryesor i pushimeve familjare per shqiptaret

Te gjithe femijet deri ne 2 vjec perfitojne cdo gje falas duke filluar nga fluturimi deri tek akomodimi dhe ushqimi

Te gjithe femijet deri 12 vjec perfitojne akomodimin dhe ushqimin falas ne cdo hotel te Antalyas

Ne disa prej tyre kjo moshe eshte deri ne 14 apo 15 vjec

Disa resorte ne Antalya ofrojne aplikacione qe te ofrojne mundesine te shohesh femijet e tu ne cdo moment se ku jane dhe cfare jane duke bere ne resort

Hotelet me te sugjeruara per kete vit ne Antalya jane Nashira Resort, Rixos Premium Tekirova, PAloma Grida Resort, Quattro Beach Resort dhe Amara Dolce Vita

Pervec Antalyas, destinacione te prefereuara per familjaret jane edhe Korfuzi, Lefkada, PArga, Kaldidhiki ne Greqi

Ndersa per ciftet zgjedhjet me te mira jane Mikonos, Santorini, Palma De Majorka, Maldive dhe Punta Cana

 Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Current track

Title

Artist

Background