Travel Rock me kengetaren Pamera Taraboshi

Travel Rock

Live ne studio me kengtaren e Jazz Pamela TaraboshiPlot Surpriza ne Travel Rock

Publiée par Radio Travel sur Mercredi 14 novembre 2018

E ftuar ne Emisionin “Travel Rock” me Visarin kete te merkure ishte kengetarja dhe instrumentistja e muzikes Jazz, Pamela Taraboshi.

Current track

Title

Artist

Background