Travel Club ne Hotel Colosseo Tirana

Travel Club - Hotel Colosseo Tirana

Travel Club ne Colosseo Tirana!Atmosfera ne keto dite festash dhe oferta per te kaluar Dreken e Krishlindjeve dhe Naten e Vitit te Ri ne menyren me te mire.Ne studio live me tel Menaxherja e Pergjithshme e Hotel Colosseo Tirana, Znj Brizida Delvina

Publiée par Travel Club sur Vendredi 14 décembre 2018


Sot paradite ne emisionin “Travel Club” ishim ne Hotel Colosseo ne Tirane per te pare ofertat qe ky Hotel me 4 yje ka pergatitur per te gjithe ata qe duan te kalojne Krishtlindje dhe nje mbremje te Vitit te Ri magjepsese dhe plot shkelqim me nje menu te variueshme dhe plot shije.

Ne lidhje telefonike per te na prezantuar kete oferte festive kishim Menaxheren e Pergjithshme te Hotel Colosseo Znj. Brizida Delvina..
 

 

 

 

Current track

Title

Artist

Background