Travel Club ne Ecomarket per Shorteun e dates 12 Janar

Travel Club - Ecomarket

Travel Club eshte ne Ecomarket Albania!Ne studio me Drejtoreshen e Marketingut te AIBA GROUP Znj Bora Cepeli.Oferta dhe shorteu i madh i dates 12 Janar 2019GoTech Electronics, AIBA Company , Kantina e Veres DUKA See LessMusic used by Nick Dakota "How Cool Is That"

Publiée par Radio Travel sur Mardi 11 décembre 2018

 

Sot ne “Travel Club” kishim te ftuar Menaxheren e AIBA Group, Znj Bora Cepeli e cila foli per ofertat e shumta qe kompanite e ketij grupi ofrojne kete fundvit.

Vemendja kryesore u perqendrua tek Shorteu i Madh i 12 Janarit ne Ecomarket i cili ben pjese te gjithe ata qe bejne te pakten 1.000 Leke blerje ne Ecomarket gjate festave.

Cmimi i pare fiton nje FIAT Bravo te 2018es dhe dhjetra cmime te tjera per fatlumet e tjere duke filluar nga Smartphone, Televizore Smart e shume artikuj te tjere.

Kantina e Veres DUKA ju mirepret per te kaluar nje fundjave ndryshe nen degustimin e Vererave te prodhuar nga vreshtat ne Ishem buze liqenit ku mund te shijoni edhe nje peisazh fantastik!

Ecomarket dhuron nje shporte me produktet e saj per degjuesin e Radio Travel qe do te shpallet fitues i konkursit tone me teme “Fotoja me e bukur e bere gjate festave ne vite” i cili do te shpallet me date 24 Dhjetor ne Emisionin “Travel Club”

Current track

Title

Artist

Background