Travel Club ne Cineplexx

Travel Club - Cineplexx

Travel Club ne Cineplexx tashme edhe ne QTU "2 me mire se 1" :)Ne studio me Znj. Ingrid Xhaja

Publiée par Radio Travel sur Vendredi 21 décembre 2018

Nga 20 Dhjetori Cineplexx eshte tashme eshe ne QTU “2 me mire se 1”
Ne studio sot per te na folur per hapjen e 4 sallave te reja me kapacitet 800 vende te Cineplexx ne QTU, ishte Menaxherja e Marketingut te Cineplexx TEG dhe QTU Znj Ingrid Xhaja
Oferta e dites se hapjes per te pare cdo film me vetem 200 leke ka sjelle nje fluks te madh te atyre qe e duan Kinemane
NE ditet e festave ne Cineplexx TEG dhe QTU do te mund e shihni “The Grinch”, Bumblebee”, “Aquaman” dhe nga 27 Dhjetori “Second Act” me protagonizmin e Jennifer Lopez

Current track

Title

Artist

Background