Travel Club ne Brunes per Uljet e fundvitit

Travel Club - Brunes

Travel Club ne Brunes per Ofertat e Festave te fundvitit!Ne studio me Znj Marjola Dervishi, menaxhre shitjesh dhe Z.Bledar Pershpali, arkitekt.Music used by Forward "Crossroads", Craymo "Be Myself"

Publiée par Radio Travel sur Jeudi 13 décembre 2018

Sot ne emisionin e paradites ne “Travel Club” ne Radio Travel ishin te ftuar per te folur mni ofertat e fundvitit menaxherja e shitjeve te Brunes Znj Marjola Dervishi dhe arkitekti prane kesaj kompanie Z. Bledar Pershpali.

Gjate bisedes me Aden dhe Jolen, (drejtueset e emisionit) Marjola prezantoi ofertat me ulje fantastike qe Brunes ofron keto dite festash deri me date 31 Dhjetor, ulje te cilat shkojne nga 40-70% per te gjitha produktet.

Ndersa arkitekti i kompanise Bledi, foli mbi rendesine e arkitektit dhe mundesine qe Brunes te jep per te keshilluar dhe dhene ide per te gjithe klientet e Brunes per arredimin e shtepise, lokaleve, bizneseve si ne ambjentet e brendeshme por edhe ato te jashtme.

Brunes ju fton te vizitoni sallonin e saj ne km 7 ne autostraden Tirane – Durres keto dite festash dhe te perfitoni nga ofertate saj ku bie ne sy oferta prej vetem 2990 Euro per mobilimin e te gjithe shtepise me e gjithe aksesoret e saj te perfshire ne kete cmim, madje edhe sugjerimin dhe idete e arkitektit per arredimin qe shtepia juaj kerkon.

[ngg src=”galleries” ids=”6″ display=”basic_slideshow”]

 

Current track

Title

Artist

Background