Shqiptaret njerezit me pozitive ne Ballkan

Travel Club

Travel Club - Live ne studio me jogistin e njohur indian, Yogi Shivakhanda

Publiée par Radio Travel sur Lundi 25 juin 2018

Shqiptaret njerezit me pozitive ne Ballkan

 

Yogi Shivakhanda, mesuesi idian i yogas, i pranishem ne studion e Travel Club, foli per disiplinen e Yogas dhe per udhetimet e tij shpirterore ne te cilat ftoi t’i bashkohet kushdo qe dashuron kete disipline.

Z.Yogi Shivakhanda ka drejtuar nje prej venteve te fundjaves ne kryeqytet, dhe u shpreh se ka mbetur i impresionuar nga energjia e banoreve te Tiranes!

“Shqiptaret jane njerez me zemer te madhe, jane shume pozitive dhe te gatshem per te te ndihmuar per cdo gje. Kam udhetuar ne shume vende te botes, perfshire dhe Ballkanin, por shqiptaret jane njerezit me pozitive”- u shpreh Yogi Shivakhanda.

Kjo ishte hera e katert qe ai vinte ne Shqiperi dhe u shpreh se shume shpejt do te vije vetem per te pushuar ne bregdetin e mrekullueshem shqiptar.

 


 

Current track

Title

Artist

Background