Radio Travel Live from Sentido Gold Island ne Alanya

Travel Club live from AntalyaGold Island Hotel

Publiée par Radio Travel sur Lundi 23 avril 2018

Ne emisionin “Travel Club ishim Live me Tatjanen , agjente turizmi nga Vas Tour e cila ndodhet ne Antalya ne kuader te nje turi familjarizimi me agjencite shqiptare qe do te shesin hotelet dhe resortet e Antalyas kete vere per pushuesit shqiptar.

Vas Tour organizon kete tur cdo vit me agjencite e saj partnere ne menyre qe ato te njihen me nga afer me hotelet dhe resortet e Antalias dhe te dite tu ofrojne pushuesve te interesuar cdo detaj rreth ketyre hoteleve

 

Current track

Title

Artist

Background