Panairi i Bukurise “Beauty Expo” 2018 ne ExpoCity

Travel Club - Beauty Expo 2018

Travel Club Expocity AlbaniaBeauty Expo 2018 - Panairi i bukurise ne datat 14-15 Dhjetor ne Expocity Albania.Ne studio per te folur per kete panair te vecante bukurie eshte Projekt Menaxherja e Panairit Znj @Elisabeta GjebreaMusic used by Untuned "Absolutely Load"

Publiée par Radio Travel sur Mercredi 12 décembre 2018

Me daten 14 dhe 15 Dhjetor zhvillohet per here te pare nje panair i mirefillte bukurie dhe kozmetike ne Shqiperi.

Do te jete pikerisht qendra e panaireve te kryeqytetit EXPOCITY e cila do te organizoje kete event kete Dhjetor ne datat 14 dhe 15.

E ftuar ne emisionin i cili pasqyron eventet e aferme ne kryeqytet “Travel Club” , ishte Projekt Menaxherja e Panairit Beauty Expo , Znj Elisabeta Gjebrea.

 

 

 

Current track

Title

Artist

Background