Iva Tiço: Me shume se mami me do qeni im!

Travel Club - Udhetimet e gazetares Iva Tico n'Radio Travel

"Travel Club" live me gazetaren Iva Tico"Te udhetosh eshte e vetmja menyre ku shpenzon para dhe pasurohesh" :)#udhetim #travelAnonima Noire min12'Vittek Tape

Publiée par Radio Travel sur Lundi 30 avril 2018

Gezetarja e njohur Iva Tiço e ftuar sot ne emisionin Travel Club ne Radio Travel rrefeu pasionin e saj per udhetimet por jo vetem.

Te udhetosh eshte kosto por cdo udhetim te pasuron net e gjitha dimensionet, u shpreh Iva.

Destinacionet e fundit qe ka vizituar jane Bali ne Indonezi dhe Singapori.

Ndersa sa i perket qytetit qe do te donte ti rikthehej gjithmone eshte padiskutim Roma.

Iva u shpreh se eshte e lidhur me destinacionet e ngrohta ndaj cdo vit, pothuajse zgjedh qe muajt e dimrit te beje disa dite pushimesh ne vende te ngrohta.

Pervec udhetimeve Iva foli dhe per pasionin e saj te gatimit, ku embelsirat zene pjesen e preferuar.  

Ndersa kohen me te madhe e kalon me qenushin e saj ACE, per te cilin u shpreh se eshte shume i lidhur me te, madje nuk ngurroi te pranonte se : “Ace me do me shume se mami”!Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Current track

Title

Artist

Background