Gent Fatali ne Pop Sugar

Kengetari i njohur nga Kosova Gent Fatali ishte sot i ftuar ne emisioni Pop Sugar te moderuar nga Ronaldo Sharka dhe Ksenja Shoshaj.

Mes shume ndodhive ne emision, qe nga dollia me raki, transformimi ne rap i kengeve te njohura shqiptare, puthja me moderatoren e emisionit, vajza qe deklaroi se kishte nje femije me kengetarin, deri tek humja e celesave te makines 18.000 Euro mbas daljes nga emisioni …. !!!!

 

Current track

Title

Artist

Background